Vítejte na Valašsku, kraji s krásnou, zachovanou přírodou, který si vás snadno získá. Ať už jste milovníkem outdoorových aktivit, aktivního sportu, nebo jen potřebujete v klidu zrelaxovat, jste na správné adrese. HAFERKY jsou ideálním místem v srdci Velkých Karlovic, odkud můžete vyrazit na túru, zalyžovat si v několika ski areálech, provětrat své kolo či běžky, nebo si dopřát privátní wellness.

Samotný název HAFERKY vznikl na základě krajového výrazu pro borůvky. Architektura vychází z tradičního tvarosloví valašské architektury, ale je pojata veskrze soudobě. Cílem bylo vytvořit chalupy které nebudou imitovat historismy, ale naopak budou zcela odrážet dobu svého vzniku. Areál je snadno přístupný z hlavní, celoročně udržované silnice. Bezproblémové privátní parkování je hned u vstupu do apartmánů. Jste vítání, věříme, že budete spokojeni.

Aktivity a sport

Přímo u apartmánů vede cyklostezka Bečva, v okolí je spousta značených cyklistických i turistických tras. Venkovní koupaliště s dětským bazénkem je vzdáleno 200m, běžky můžete v zimě nasadit přímo u apartmánů a vyrazit.

Máte raději sjezdové lyže? Na dohled z okna je ski areál U Bambuchů, v dojezdové vzdálenosti 5 minut se nachází ski areál Kyčerka, ski areál Karolinka nebo ski areál Soláň. Pro náročnější je v dojezdové vzdálenosti 20 minut největší areál na Moravě – Ski Bílá. A pokud vám nebudou stačit naše vířivky a sauny, můžete navštívit Vodní svět v údolí Pluskovec, nebo vyhlášené masáže na hotelu Horal nebo Tatra.

Dále je vám k dispozici beach volejbalové hřiště a zázemí s vybavením pro tyto sporty: florbal, basketbal, stolní tenis a šipky. Samozřejmě myslíme i na cyklisty s nadstandardní kolárnou (myčka na kola) a dostatečným počtem 230V el. zásuvek pro nabíjení elektrokol.